UB3C-180RF8
MFR.Part #
UB3C-180RF8
JLCPCB Part #
C3203434
Description
-55℃~+250℃ 180Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4xL8.9mm Through Hole Resistors ROHS