PFS35-13RF1
MFR.Part #
PFS35-13RF1
JLCPCB Part #
C4018137
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS