PFS35-18RF1
MFR.Part #
PFS35-18RF1
JLCPCB Part #
C4255638
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS