PF2272-500RJ1
MFR.Part #
PF2272-500RJ1
JLCPCB Part #
C7260863
Description
200W 500Ω ±100ppm/℃ ±5% SOT-227-4 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS