BRT300-50RJ8
MFR.Part #
BRT300-50RJ8
JLCPCB Part #
C7086580
Description
300W 50Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS