PF2472-270RF1
MFR.Part #
PF2472-270RF1
JLCPCB Part #
C3439201
Description
-55℃~+155℃ 100W 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS