PF1262-11KF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF1262-11KF1
JLCPCB Part #
C3461124
Package
TO-126
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 20W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS