SM10-500RX
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
SM10-500RX
JLCPCB Part #
C3361533
Package
Plugin,P=3.8mm
Description
-55℃~+145℃ 300mW 500Ω Wirewound Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 插件,P=3.8mm Through Hole Resistors ROHS