CSR25120R015F
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
CSR25120R015F
JLCPCB Part #
C6158149
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS