UB5C-1K5F8
MFR.Part #
UB5C-1K5F8
JLCPCB Part #
C3203610
Description
-55℃~+250℃ 1.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS