R-78C15-1.0/X9
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R-78C15-1.0/X9
JLCPCB Part #
C6371769
Package
SIP,11.6x8.5mm
Description
1 15V 18V~42V 1A 96% SIP,11.6x8.5mm DC-DC Power Modules ROHS