RV-051509D
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RV-051509D
Description
-40°C ~ 85°C -9V 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) 15V 2 2 W 24-DIP Module, 14 Leads 4.5V 5.5V 6 kV 66mA,111mA ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS