REC3.5-2405DRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-2405DRW/R8/A
JLCPCB Part #
C7042760
Package
DIP,32x20.3mm
Description
18V~36V 2 3.5W 350mA 5V 81% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS