RPMB15-3.0
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPMB15-3.0
JLCPCB Part #
C6281858
Package
BLGA-25
Description
1 15V 16V~36V 3A 94% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS