RB-123.3D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RB-123.3D/P
JLCPCB Part #
C5842355
Package
SIP,19.7x6mm
Description
10.8V~13.2V 152mA 1W 1kV 2 3.3V 70% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS