RPMB15-2.0
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPMB15-2.0
JLCPCB Part #
C5870056
Package
BLGA-25
Description
1 15V 16V~36V 2A 94% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS