RP15-4812DFW/N
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-4812DFW/N
JLCPCB Part #
C6660843
Package
DIP-6
Description
-12V -40°C ~ 75°C 1.6 kV 12V 15 W 18V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 6-DIP Module 625mA,625mA 75V 85% Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS