R12P212D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P212D/P
JLCPCB Part #
C6960118
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 12V 2 2W 6.4kV 75% 85mA SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS