RP10-243.3SE/M1-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-243.3SE/M1-HC
JLCPCB Part #
C6196287
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 2A 3.3V 80% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS