RP10-123.3SE/M1-HC
MFR.Part #
RP10-123.3SE/M1-HC
JLCPCB Part #
C7348546
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 2A 3.3V 80% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS