RP10-243.3SE/N-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-243.3SE/N-HC
JLCPCB Part #
C5733221
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 18V~36V 2A 3.3V 80% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP-6 Isolated Power Modules ROHS