EC5BU-48S12
MFR.Part #
EC5BU-48S12
JLCPCB Part #
C5726356
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 1.5kV 12V 15W 36V~75V 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS