RP10-123.3SE/P-HC
MFR.Part #
RP10-123.3SE/P-HC
JLCPCB Part #
C5889771
Package
DIP-6
Description
1 2A 3.3V 80% 9V~18V Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery、Overload protection DIP-6 DC-DC Power Modules ROHS