RP10-123.3SA/P-HC
MFR.Part #
RP10-123.3SA/P-HC
JLCPCB Part #
C7348544
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 3.3V 3A 83% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS