REC3.5-4809SRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-4809SRW/R8/A
JLCPCB Part #
C5864993
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 3.5W 36V~75V 388mA 83% 8kV 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS