REC6-0509DRW/R10/A
MFR.Part #
REC6-0509DRW/R10/A
JLCPCB Part #
C7338006
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 2 278mA 4.5V~9V 6W 80% 9V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS