RAC01-15SC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RAC01-15SC
Description
-25°C ~ 85°C (Derated) 1 1 W 1.33 inches long x 0.87 inches wide x 0.71 inches high (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm) 15V 4-DIP module 67mA 72% 80 ~ 264 VAC CE,EN,UL Closed ITE (Commercial) SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS