REC20-243.4SZ
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC20-243.4SZ
JLCPCB Part #
C5846517
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 20W 3.4V 5A 88% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS