RP10-4805DAW/N-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-4805DAW/N-HC
JLCPCB Part #
C6660376
Package
DIP-6
Description
-40°C ~ 81°C -5V 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.6 kV 10 W 18V 1A,1A 2 5V 6-DIP Module 75V 87% Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP, UVLO Through hole cURus,EAC DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS