REC10-483.3S/H3/M
MFR.Part #
REC10-483.3S/H3/M
JLCPCB Part #
C6171951
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 2A 3.3V 36V~75V 3kV 84% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS