REC10-483.3S/H2/M
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC10-483.3S/H2/M
JLCPCB Part #
C5864624
Package
DIP-24
Description
1 10W 2A 2kV 3.3V 36V~75V 84% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP-24 Isolated Power Modules ROHS