REC10-483.3SZ/H3/M
MFR.Part #
REC10-483.3SZ/H3/M
JLCPCB Part #
C6264033
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 10W 18V~75V 2A 3.3V 3kV 82% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS