R1D12-053.3-R
MFR.Part #
R1D12-053.3-R
JLCPCB Part #
C6263034
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
152mA 1W 1kV 2 3.3V 4.5V~5.5V 75% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS