REC10-4812DZ/H2/M
MFR.Part #
REC10-4812DZ/H2/M
JLCPCB Part #
C7042624
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10W 12V 18V~75V 2 2kV 416mA 85% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS