REC10-4815DZ/H2/M
MFR.Part #
REC10-4815DZ/H2/M
JLCPCB Part #
C5864616
Package
DIP-24
Description
10W 15V 18V~75V 2 2kV 333mA 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-24 Isolated Power Modules ROHS