REC3.5-1215DRW/R8/A/CTRL/X1
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1215DRW/R8/A/CTRL/X1
JLCPCB Part #
C5846940
Package
DIP,32x20.3mm
Description
117mA 15V 2 3.5W 82% 8kV 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS