REC10-2412S/H3/M
Extended
MFR.Part #
REC10-2412S/H3/M
JLCPCB Part #
C6171923
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 12V 18V~36V 3kV 833mA 86% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS