REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
MFR.Part #
REC5-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C6379850
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6kV 1A 3.3V 4.5V~9V 5W SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS