RP12-1215SA/SMD
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP12-1215SA/SMD
JLCPCB Part #
C6196563
Package
SMD-18P,32x20.3mm
Description
1 1.6kV 12W 15V 800mA 86% 9V~18V SMD-18P,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS