RAC10-05SK/277
MFR.Part #
RAC10-05SK/277
JLCPCB Part #
C5842209
Package
DIP,52.5x27.4mm
Description
1 10W 2A 5V 82% DIP,52.5x27.4mm AC-DC Power Modules ROHS