RAC20-05SK/277
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC20-05SK/277
JLCPCB Part #
C6960630
Package
DIP,52.5x27.4mm
Description
1 20W 4A 5V 84% 85VAC~305VAC DIP,52.5x27.4mm AC-DC Power Modules ROHS