RAC20-12SK/277
Extended
MFR.Part #
RAC20-12SK/277
JLCPCB Part #
C7037847
Package
DIP,52.5x27.4mm
Description
1 1.67A 12V 20W 85VAC~305VAC 86% DIP,52.5x27.4mm AC-DC Power Modules ROHS