RAC05E-12SKT
MFR.Part #
RAC05E-12SKT
JLCPCB Part #
C7334705
Package
DIP,32.1x27.1mm
Description
1 12V 417mA 5W 78% 90VAC~264VAC DIP,32.1x27.1mm AC-DC Power Modules ROHS