R05P15S/P
Extended
MFR.Part #
R05P15S/P
JLCPCB Part #
C6372455
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 15V 1W 4.5V~5.5V 6.4kV 66mA 80% Short Circuit Protection SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS