RAC05-12SB
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC05-12SB
JLCPCB Part #
C5842195
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 12V 420mA 5W 90VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS