R2M-243.3S
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R2M-243.3S
JLCPCB Part #
C6163656
Package
DIP,13.2x9.1mm
Description
1 1.65W 1.6kV 3.3V 500mA 78% 9V~36V DIP,13.2x9.1mm Isolated Power Modules ROHS