VSK-S5-15UA
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VSK-S5-15UA
JLCPCB Part #
C7149641
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 15V 330mA 5W 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS