RAC04-3.3SC/277
MFR.Part #
RAC04-3.3SC/277
JLCPCB Part #
C7272876
Package
DIP,36.7x27.2mm
Description
1 1.2A 3.3V 4W 72% 80VAC~305VAC DIP,36.7x27.2mm AC-DC Power Modules ROHS