RGZ-3.33.3D/H
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RGZ-3.33.3D/H
Description
-3.3V -40°C ~ 85°C 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm) 14-DIP module, 6 leads 2 2 W 3.3V 3.6V 303mA,303mA 3V 4 kV 75% ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS