REC15E-243.3SZ
MFR.Part #
REC15E-243.3SZ
JLCPCB Part #
C6264084
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 13W 2kV 3.3V 4A 85% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS